Kaskart Kar Kar varnelių šeimynėlė nepamiršta pradžiuginti ne tik jus mažieji, bet ir jūsų tėvelius, mamytes bei vyresnes seseris ar brolius! Šikart jūs galite mėgautis IŠSKIRTINAI NATŪRALIAIS PRODUKTAIS - „Kar Kar“ LEDŲ BATONĖLIAIS, kurie pagaminti tik iš natūralaus pieno, šviežios grietinėlės ir tikro pieninio šokolado glaisto, be konservantų ir dirbtinių dažiklių!!!
Patogiai supakuoti nedidelėmis porcijomis „Kar Kar“ ledų batonėliai - tai natūralus ir puikus užkandis nuolat skubantiems ar norintiems pasimėgauti išskirtiniu skoniu! Mmmalonumo neprarandantis skonis!!!
Karksiukas mėgsta skanauti „Kar Kar“ ledų batonėlį su karamele ir riešutais, nes jame puikiai suderinti priedai: karamelė su riešutais. O Kar Kar“ ledų batonėliu su tarpusavyje derančiomis braškėmis ir biskvitu nuolatos mėgaujasi Karksiukė. Kar Kar varnelių šeimynėlė jums rekomenduoja paragauti ir būsite nustebinti pasakišku skoniu! Kar Kar - noriu dar!!!Dar labiau vaikai buvo nudžiuginti KAR KAR LEDŲ SIURPRIZU, kur atsirado galimybė ne tik valgyti ledus, bet ir indelyje- gertuvėje surasti kapsulę su žaisliniu varnelių šeimos personažu.

KAR KAR varškės desertai vafliniuose rageliuose


Koks puikus KAR KAR šeimynėlės sumanymas - savo vartotojus pradžiuginti dar vienu nauju gaminiu, išradingai patraukliose pakuotėse paslėptu, labai panašiai kaip ledai atrodančiu, net glaistytus varškės sūrelius primenančiu susuktu rageliu.

Tikras skanumėlis – trapios tešlos, langučiais dekoruotas ragelis, iš vidaus išpurkštas kakaviniu glaistu ir iki viršaus užpildytas kreminės konsistencijos vaniline varškytės mase.

KARKSIUKAS ir KARKSYTĖ savo varškės desertus dar pagardino puikiai derančiomis kivių ir braškių uogienėmis.

Varškės desertai – naujos kartos produktai, kur dominuoja vertingų baltymų ir kalcio turinti varškė.
Varškės masei riebumą suteikia palmių branduolių ir kokosų riebalai, kur vyrauja žmogaus organizmui priimtinos ir cholesterolio kiekio kraujyje nedidinančios nesočiosios riebiosios rūgštys.


KAR KAR varškės desertai vafliniame ragelyje – įspūdinga, skanu ir naudinga.